REJESTRACJA LOGOWANIE
Szukaj
szkolenia on-line szkolenia on-line E-learning dla biznesu
Szkoleń w bazie: 111
CYTAT dnia

Kieruj swoim interesem, bo inaczej on tobą pokieruje Benjamin Franklin

e-LEARNING

E–learning -  jest nauczaniem na odległość z wykorzystaniem technik komputerowych i internetu, oznacza wspomaganie dydaktyki za pomocą komputerów osobistych i ich właściwości multimedialnych. Pozwala na ukończenie kursu, szkolenia, a nawet studiów bez konieczności uczęszczania na salę wykładową. Doskonale uzupełnia również tradycyjny proces nauczania.

Dlaczego e-learning na świecie systematycznie z roku na rok wypiera tradycyjne metody szkoleniowe? Jakie są jego zalety?

Oszczędność pieniędzy. Nie występują koszty związane z prowadzeniem szkoleń w sposób tradycyjny, tj. koszty trenera, wynajem sali szkoleniowej, transport, wyżywienie, zakwaterowanie i inne pochodne.

Oszczędność czasu. Pracownicy nie tracą czasu na dojazdy, przez co nie muszą odrywać się od swoich codziennych obowiązków. Do przeprowadzenia szkolenia wystarczy wygodne krzesło na stanowisku pracy.

Dowolna liczba osób szkolonych. Nie ma żadnych ograniczeń ilości osób, które mogą korzystać ze szkoleń. Można je uruchamiać na dowolnej liczbie komputerów.

Brak dezorganizacji pracy. Tradycyjne szkolenie, w którym uczestniczy jednocześnie cały dział znacznie utrudnia i dezorganizuje pracę, a często również powoduje straty. E-learning rozwiązuje ten problem - pracownicy mogą odbywać szkolenia w dogodnych dla nich i firmy porach.

Nowoczesny sposób nauczania. Pracownicy firmy doskonalą swoją wiedzę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi, jednocześnie zapoznając się z nowymi technologiami.

Nasi partnerzy: